Rekrutacja Liga Obrony Suwerenności/Małopolska tel. 881 208 147 Przyłącz się do Nas - NADCHODZI CZAS PATRIOTÓW!

czwartek, 23 grudnia 2010

Manifestacja 13.12.2010 AD

13 grudnia, dzień zdrady Narodu, dzień sprzedania polskiego społeczeństwa na rzecz radzieckich okupantów!. Liga Obrony Suwerenności, co raz bardziej liczna w Krakowie postanowiła w tym dniu we współpracy ze Stowarzyszeniem Małopolscy Patrioci, zorganizować manifestację, przypominającą o wszystkich ofiarach tej zbrodni.
Zaczęliśmy od odczytania oficjalnego oświadczenia LOS-u ws. zaproszenia generała Jaruzelskiego na posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Hańba, tym którzy nie rozliczyli czerwonych zbrodniarzy, i którzy "przeszłość oddzielili grubą kreską". A jeszcze większa hańba tym, którzy z nimi współpracują! Następnie ponad 100 osobowa manifestacja narodowo-patriotyczna udała się w stronę Krzyża Katyńskiego. Pod krzyżem zostały złożone znicze i wieniec, by pamięć o czerwonym mordzie pozostała na zawsze. Następnie pełnomocnik LOS na Województwo Małopolskie odczytał Apel Poległych. Na sam koniec wszyscy zgromadzeni odśpiewali hymn "Boże coś Polskę, przypominający o trudach w walce o wolną Polskę.

Po zakończeniu uroczystości zbieraliśmy podpisy pod petycją, by dzień 13 grudnia stał się oficjalnie Dniem Pamięci Ofiar stanu wojennego. Obecnie podpis można złożyć w naszym biurze, przy ulicy Radzikowskiego 37. 


Dziękujemy wszystkim patriotom, za przybycie w ten dzień, za rok będzie nas na pewno dużo więcej i w końcu nadejdzie taki czas, gdy ROZLICZYMY ICH ZBRODNIE!